TAJA225K010RNJ
TAJA225K010RNJ TAJA225K010RNJ - Brand New AVX Tantalum Capacitors
Get Quote
Buy Now
TAJA225K010RNJ
TAJA225K010RNJ - Brand New AVX Tantalum Capacitors
Manufacturer Part No: TAJA225K010RNJ In Stock
Package-Case1206 (3216 Metric)
Capacitance2.2μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated10V
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance±10%
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
ESR-Equivalent-Series-Resistance-
Height-Seated-Max0.071" (1.80mm)
• Metro MSA Compatible
• Wide Drive Range (3V to 10V)
• Single-ended Input / Output
• Low Power Dissipation (1W at Vo=6V)
• Small Form Factor
- 11.4 x 8.9 x 2 mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay