ECS-3951M-500-BN-TR
ECS-3951M-500-BN-TR ECS-3951M-500-BN-TR - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-3951M-500-BN-TR
ECS-3951M-500-BN-TR - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-3951M-500-BN-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-3951M-BN
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating4 mA
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.067" (1.70mm)
Length7.5 mm
Width5 mm
Package-Case7.5 mm x 5 mm
Frequency50MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply5V
OutputHCMOS
Load-Capacitance30 pF
Supply Current55mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage5 V
Product Details
__
[ ESC INC ]
► 2.1 mm Height
► Industry Std. Footprint
► Pb Free/RoHS Compliant
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay