CB3LV-5I-25M0000
CB3LV-5I-25M0000 CB3LV-5I-25M0000 - Brand New CTS Components Oscillators
Get Quote
Buy Now
CB3LV-5I-25M0000
CB3LV-5I-25M0000 - Brand New CTS Components Oscillators
Manufacturer Part No: CB3LV-5I-25M0000 Out of Stock
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.067" (1.70mm)
Length7 mm
Width5 mm
Package-Case7 mm x 5 mm
Frequency25MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS, TTL
Supply Current40mA
Ratings-
Frequency-Stability±25ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Part-#-AliasesCB3LV-5I-25.0000-T
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay