632L3I033M33300
632L3I033M33300 632L3I033M33300 - Brand New CTS Components Oscillators
Get Quote
Buy Now
632L3I033M33300
632L3I033M33300 - Brand New CTS Components Oscillators
Manufacturer Part No: 632L3I033M33300 In Stock
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.047" (1.20mm)
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case3.2 mm x 2.5 mm x 1 mm
Frequency33.333MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS
Load-Capacitance15 pF
Supply Current15mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay