GRM32DR61C106KA01L
GRM32DR61C106KA01L GRM32DR61C106KA01L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
GRM32DR61C106KA01L
GRM32DR61C106KA01L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: GRM32DR61C106KA01L In Stock
SeriesGRM
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance10μF
Operating-Temperature-55°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated16V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Temperature-CoefficientX5R
Ratings-
Thickness-Max0.087" (2.20mm)
**The ISL97650B represents a high power, integrated LCD supply IC
targeted at large panel LCD displays. The ISL97650B integrates a high power, 3.2A boost converter for AVDD generation, an integrated VON charge pump, a VOFF charge pump driver, VON slicing circuitry and a buck regulator with 2A switch for logic generation.**
Features
• 4.2V to 14V Input Supply
• AVDD Boost up to 20V, With Integrated 3.2A FET
• Integrated VON Charge Pump, Up to 35VOUT
• VOFF Charge Pump Driver, Down to -18V
• VLOGIC Buck Down to 1.2V, With Integrated 2A FET
• Automatic Start-up Sequencing
- AVDD -> VOFF -> VON or AVDD/VOFF -> VON
- Independent Logic Enable
• VON Slicing
• Thermally Enhanced 6x6 Thin QFN Package
• Pb-Free (RoHS compliant)
Applications
• LCD Monitors (15”+)
• LCD-TVs (up to 40”)
• Notebook Displays (up to 16”)
• Industrial/Medical LCD Displays
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay