NLV32T-R39J-PF
NLV32T-R39J-PF NLV32T-R39J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLV32T-R39J-PF
NLV32T-R39J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLV32T-R39J-PF In Stock
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000564 oz
Current-Rating450mA
Height2.2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.094" (2.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency25.2 MHz
Inductance-Frequency390nH
DC resistance (DCR)450 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor30 @ 25.2MHz
Self Resonant Frequency250MHz
Frequency-Test25.2MHz
Maximum-DC-Current450 mA
Maximum-DC-Resistance450 mOhms
Self-Resonant-Frequency250 MHz
Core-MaterialFerrite
Q-Minimum30
• 0.01 to 470μH, E-12 Series, wide lineup compatible with J (±5%) tolerance, can be used for applications that need to meet strict L tolerance such as filter circuits.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay