FQD30N60LTF
FQD30N60LTF FQD30N60LTF - Brand New FAICHLD IC Chips
Get Quote
Buy Now
FQD30N60LTF
FQD30N60LTF - Brand New FAICHLD IC Chips
Manufacturer Part No: FQD30N60LTF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerFAICHLD
Product CategoryIC Chips
Description
Features
• 22.7 A, 60 V, RDS(on) = 45 mΩ (Max.) @ VGS = 10V, ID = 11.4 A
• Low Gate Charge (Typ. 19 nC)
• Low Crss (Typ. 40 pF)
• 100% Avalanche Tested
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay