TSL1112RA-331KR82-PF
TSL1112RA-331KR82-PF TSL1112RA-331KR82-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
TSL1112RA-331KR82-PF
TSL1112RA-331KR82-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: TSL1112RA-331KR82-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesTSL
Type-
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Current-Rating820mA
Package-CaseRadial
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.441" Dia (11.20mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.492" (12.50mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency330μH
DC resistance (DCR)520 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation880mA
Q factor20 @ 796kHz
Self Resonant Frequency2MHz
Frequency-Test1kHz
FEATURES
• Available in tape packaging to support automated mounting machines.
• This product conforms to the standards that are slated to be introduced under the RoHS Directive.
APPLICATIONS
Televisions, VCRs, personal computers, and other electronic equipments.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay