LP3985IM5-3.3#NOPB
LP3985IM5-3.3#NOPB LP3985IM5-3.3#NOPB - Brand New Panduit Linear Voltage Regulators
Get Quote
Buy Now
LP3985IM5-3.3#NOPB
LP3985IM5-3.3#NOPB - Brand New Panduit Linear Voltage Regulators
Manufacturer Part No: LP3985IM5-3.3#NOPB In Stock
Contact us
ManufacturerPanduit
◆ Ultra-Low-Noise for RF Application
◆ 2V- 6V Input Voltage Range
◆ Low Dropout : 220mV @ 300mA
◆ 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V 3.0V and 3.3V Fixed
◆ 300mA Output Current, 550A Peak Current
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay