XR1265-5R6M
XR1265-5R6M XR1265-5R6M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-5R6M
XR1265-5R6M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-5R6M In Stock
Contact us
Inductance value: 5.6uH Accuracy: ±20% Rated current 13A Saturation current (Isat): 22.5A DC resistance (DCR): 11mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, alloy inductor/integral molding inductor/high current
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay