SMAFJ36CA
SMAFJ36CA SMAFJ36CA - Brand New 晶导微电子 TVS
Buy Now
SMAFJ36CA
SMAFJ36CA - Brand New 晶导微电子 TVS
Manufacturer Part No: SMAFJ36CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRMW=36V,Vc=58.1V,Ipp=6.9A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay