MA2Z78500L
MA2Z78500L MA2Z78500L - Brand New PANASONIC Diodes, Rectifiers - Single
Get Quote
Buy Now
MA2Z78500L
MA2Z78500L - Brand New PANASONIC Diodes, Rectifiers - Single
Manufacturer Part No: MA2Z78500L In Stock
Contact us
ManufacturerPanasonic
Product CategoryDiodes, Rectifiers - Single
Series-
Packaging
Package-CaseSC-90, SOD-323F
Mounting-TypeSurface Mount
Supplier-Device-PackageSMini2-F1
SpeedSmall Signal =
Diode-TypeSchottky
Current-Reverse-Leakage-Vr30μA @ 50V
Voltage-Forward-Vf-Max-If550mV @ 100mA
Voltage-DC-Reverse-Vr-Max50V
Current-Average-Rectified-Io100mA
Reverse-Recovery-Time-trr3ns
Capacitance-Vr-F25pF @ 0V, 1MHz
Operating-Temperature-Junction125°C (Max)
Product Details
__
Silicon epitaxial planar type
For CATV tuner
■ Features
• Large capacitance ratio
• Small series resistance rD
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay