SWPA8040S221MT
SWPA8040S221MT SWPA8040S221MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Buy Now
SWPA8040S221MT
SWPA8040S221MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Manufacturer Part No: SWPA8040S221MT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
电流:0.8A 220μH 屏蔽功率电感 DCR:0.779Ω
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay