GM76C8128CLLFW55
GM76C8128CLLFW55 GM76C8128CLLFW55 - Brand New LGS IC Chips
Get Quote
Buy Now
GM76C8128CLLFW55
GM76C8128CLLFW55 - Brand New LGS IC Chips
Manufacturer Part No: GM76C8128CLLFW55 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerLGS
Product CategoryIC Chips
Description
Features
  • Fast Speed : 55/70/85ns
  • Low Power Standby and Low Power Operation
    Standby :
    0.275mW Max. at TA = - 40 ~ 85C(LLE/LLI)
    0.55mW Max. at TA = - 40 ~ 85C(LE/LI)
    0.11mW Max. at TA = 0 ~ 70C(LL)
    0.55mW Max. at TA = 0 ~ 70C(L)
    Operation : 385mW (Max)
  • Completely Static RAM : No Clock or Timing Strobe Required
  • Equal Access and Cycle Time
  • TTL compatible inputs and outputs
  • Capability of Battery Back-up Operation
  • Single + 5V+/-10% Operation
  • Standard 32 DIP, SOP and TSOP-I,STSOP-I
  • Temperature Range
    Commercial(0¡-70C) : GM76C8128C
    Extended (-25 ~ 85C) : GM76C8128C-E
    Industrial (-40 ~ 85C) : GM76C8128C-I
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay