IS45S32400E-7TLA2
IS45S32400E-7TLA2 IS45S32400E-7TLA2 - Brand New ISSI Memory
Get Quote
Buy Now
IS45S32400E-7TLA2
IS45S32400E-7TLA2 - Brand New ISSI Memory
Manufacturer Part No: IS45S32400E-7TLA2 In Stock
Series-
PackagingTray Alternate Packaging
Package-Case86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply3 V ~ 3.6 V
Supplier-Device-Package86-TSOP II
Memory Capacity128M (4M x 32)
Memory-TypeSDRAM
Speed143MHz
Format-MemoryRAM
OVERVIEW
FEATURES
• Clock frequency: 166, 143, 133 MHz
• Fully synchronous; all signals referenced to a positive clock edge
• Internal bank for hiding row access/precharge
• Single Power supply: 3.3V + 0.3V
• LVTTL interface
• Programmable burst length – (1, 2, 4, 8, full page)
• Programmable burst sequence: Sequential/Interleave
• Auto Refresh (CBR)
• Self Refresh
• 4096 refresh cycles every 16ms (A2 grade) or 64 ms (Commercial, Industrial, A1 grade)
• Random column address every clock cycle
• Programmable CAS latency (2, 3 clocks)
• Burst read/write and burst read/single write operations capability
• Burst termination by burst stop and precharge command
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay