APM2506NUC-TRG
APM2506NUC-TRG APM2506NUC-TRG - Brand New ANPEC IC Chips
Get Quote
Buy Now
APM2506NUC-TRG
APM2506NUC-TRG - Brand New ANPEC IC Chips
Manufacturer Part No: APM2506NUC-TRG In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerANPEC
Product CategoryIC Chips
Features
• 25V/60A,
RDS(ON)= 5mΩ (typ.) @ VGS= 10V
RDS(ON)= 7mΩ (typ.) @ VGS= 4.5V
• Super High Dense Cell Design
• Avalanche Rated
• Reliable and Rugged
Applications
• Power Management in Desktop Computer or DC/DC Converters
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay