EXB-N8V100JX
EXB-N8V100JX EXB-N8V100JX - Brand New PANASONIC Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
EXB-N8V100JX
EXB-N8V100JX - Brand New PANASONIC Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: EXB-N8V100JX In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.022" (0.55mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Applications-
Supplier-Device-Package804
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms10
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element31mW
Package-Case0804, Concave, Long Side Terminals
EXBD: 3.2 mm × 1.6 mm × 0.55 mm, 0.635 mm pitch
EXBE: 4.0 mm × 2.1 mm × 0.55 mm, 0.8 mm pitch
EXBA: 6.4 mm × 3.1 mm × 0.55 mm, 1.27 mm pitch
EXBQ: 3.8 mm × 1.6 mm × 0.45 mm, 0.5 mm pitch
99.8% positivoFeedback de eBay