SLF6028T-220MR77-PF
SLF6028T-220MR77-PF SLF6028T-220MR77-PF - Brand New TDK Power Inductors
Buy Now
SLF6028T-220MR77-PF
SLF6028T-220MR77-PF - Brand New TDK Power Inductors
Manufacturer Part No: SLF6028T-220MR77-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
类别 电感器,线圈,扼流圈 家庭 固定值电感器 系列 SLF 包装 剪切带 (CT) 电感 22μH 额定电流 770mA 电流 - 饱和值 770mA 容差 ±20% 材料 - 磁芯 - 屏蔽 屏蔽 DC 电阻 (DCR) 104 毫欧 不同频率时的 Q 值 - 频率 - 自谐振 - 工作温度 -20°C ~ 85°C 封装/外壳 非标准 大小/尺寸 0.236" L x 0.236" W x 0.110" H(6.00mm x 6.00mm x 2.80mm) 安装类型 表面贴装 频率 - 测试 100kHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay