AP2114D-3.3TRG1
AP2114D-3.3TRG1 AP2114D-3.3TRG1 - Brand New DIODES Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
AP2114D-3.3TRG1
AP2114D-3.3TRG1 - Brand New DIODES Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: AP2114D-3.3TRG1 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
The AP2114 is CMOS process low dropout linear regulator with enable function, the regulator delivers a guaranteed 1A (Min) continuous load current.The AP2114 features low power consumption. The AP2114 is available in 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V and 3.3V regulator output and 0.8V to 5V adjustable output, and available in excellent output accuracy ±1.5%, it is also available in an excellent load regulation and line regulation performance.
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay