IPD053N08N3G
IPD053N08N3G IPD053N08N3G - Brand New Infineon MOSFETs
Buy Now
IPD053N08N3G
IPD053N08N3G - Brand New Infineon MOSFETs
Manufacturer Part No: IPD053N08N3G In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-channel, 80V, 90A, 5.3mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay