BSZ019N03LS
BSZ019N03LS BSZ019N03LS - Brand New Infineon MOSFETs
Buy Now
BSZ019N03LS
BSZ019N03LS - Brand New Infineon MOSFETs
Manufacturer Part No: BSZ019N03LS In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel, 30V, 22A, 1.9mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay