AIC809N-31GU
AIC809N-31GU AIC809N-31GU - Brand New Analog Integrations IC Chips
Get Quote
Buy Now
AIC809N-31GU
AIC809N-31GU - Brand New Analog Integrations IC Chips
Manufacturer Part No: AIC809N-31GU In Stock
Contact us
ManufacturerAnalog Integrations
„ FEATURES
Ultra Low Supply Current 1µA(typ.)
Guaranteed Reset Valid to Vcc=0.9V
140ms Min. Power-On Reset Pulse Width
Internally Fixed Threshold 2.3V, 2.6V, 2.9V, 3.1V, 4.0V, 4.4V, 4.6V
Tight Voltage Threshold Tolerance: 1.5%
Tiny Package in SOT-23
APPLICATIONS
Notebook Computers
Digital Still Cameras
PDAs
Critical Microprocessor Monitoring
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay