CRA06S083100RFTA
CRA06S083100RFTA CRA06S083100RFTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CRA06S083100RFTA
CRA06S083100RFTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CRA06S083100RFTA In Stock
Contact us
ManufacturerVishay Dale
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesCRA06
PackagingAlternate Packaging
Height0.024" (0.60mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Applications-
Supplier-Device-Package
Tolerance±1%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms100
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element62.5mW
Package-Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
FEATURES
• 4, 8 and 10 terminal package
• Single component reduces board space and component counts
• Wrap around termination
• Inner electrode protection
• Flow & Reflow solderable
• Automatic placement capability
• Consult factory for additional schematics, values, etc
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay