M27W10180K6
M27W10180K6 M27W10180K6 - Brand New STMicroelectronics Memory
Get Quote
Buy Now
M27W10180K6
M27W10180K6 - Brand New STMicroelectronics Memory
Manufacturer Part No: M27W10180K6 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerSTMicroelectronics
Product CategoryMemory ICs
DESCRIPTION
■ 2.7V to 3.6V LOW VOLTAGE in READ OPERATION
■ ACCESS TIME:
– 70ns at VCC = 3.0V to 3.6V
– 80ns at VCC = 2.7V to 3.6V
■ PIN COMPATIBLE with M27C1001
■ LOW POWER CONSUMPTION:
– Active Current 15mA at 5MHz
– Standby Current 15µA
■ PROGRAMMING TIME 100µs/byte
■ HIGH RELIABILITY CMOS TECHNOLOGY
– 2,000V ESD Protection
– 200mA Latchup Protection Immunity
■ ELECTRONIC SIGNATURE
– Manufacturer Code: 20h
– Device Code: 05h
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay