LB3218T221K
LB3218T221K LB3218T221K - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
LB3218T221K
LB3218T221K - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Manufacturer Part No: LB3218T221K In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategoryFixed Inductors
SeriesLB
ProductInductors
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating80mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height1.8 mm
Length3.2 mm
Width1.8 mm
Package-Case1207 (3218 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Tolerance±10%
Lead-Spacing1.7 mm
Height-Seated-Max0.080" (2.00mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency796 kHz
Inductance-Frequency220μH
DC resistance (DCR)5.4 Ohm
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency5MHz
Frequency-Test796kHz
Maximum-DC-Current80 mA
Maximum-DC-Resistance5.4 Ohms
Self-Resonant-Frequency5 MHz
Product Details
__
LB321
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay