TL5001IDRG4
TL5001IDRG4 TL5001IDRG4 - Brand New Texas Instruments DC DC Switching Controllers
Get Quote
Buy Now
TL5001IDRG4
TL5001IDRG4 - Brand New Texas Instruments DC DC Switching Controllers
Manufacturer Part No: TL5001IDRG4 In Stock
Series-
PackagingTape & Reel (TR) Alternate Packaging
Package-Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
TopologyBuck, Boost, Flyback
Voltage-Supply-Vcc-Vdd3.6 V ~ 40 V
Frequency-Switching20kHz ~ 500kHz
Internal short-circuit protection
Oscillator frequency : 20kHz to 500kHz
Variable dead timer provides control over total range
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay