ECS-2018-250-BN
ECS-2018-250-BN ECS-2018-250-BN - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-2018-250-BN
ECS-2018-250-BN - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-2018-250-BN In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-2018
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.035" (0.90mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency25MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply1.8V
OutputHCMOS
Supply Current2.5mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Product Details
__
[ ECS INC. ]
CSM-8Q SMD CRYSTAL
The CSM-8Q is a compact SMD Crystal with a 7.0 x 5.0 mm footprint. AEC-Q200 Qualified
• Compact and Low Profile
• 7.0 x 5.0 mm Footprint
• RoHS Compliant
• AEC-Q200 Qualified
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay