FS70UMH-03
FS70UMH-03 FS70UMH-03 - Brand New IC Chips
Get Quote
Buy Now
FS70UMH-03
FS70UMH-03 - Brand New IC Chips
Manufacturer Part No: FS70UMH-03 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufacturer
Product CategoryIC Chips
● 2.5V DRIVE
● VDSS .................................................................................. 30V
● rDS (ON) (MAX) ..............................................................14mΩ
● ID ......................................................................................... 70A
● Integrated Fast Recovery Diode (TYP.) ............. 70ns
APPLICATION
Motor control, Lamp control, Solenoid control
DC-DC converter, etc.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay