CY7C1381D-133AXI
CY7C1381D-133AXI CY7C1381D-133AXI - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Get Quote
Buy Now
CY7C1381D-133AXI
CY7C1381D-133AXI - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Manufacturer Part No: CY7C1381D-133AXI In Stock
Product CategoryMemory ICs
Series-
PackagingTray
Package-Case100-LQFP
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply3.135 V ~ 3.6 V
Supplier-Device-Package100-TQFP (14x20)
Memory Capacity18M (512K x 36)
Memory-TypeSRAM - Synchronous
Speed133MHz