RU75N08L
RU75N08L RU75N08L - Brand New Ruichips MOSFETs
Buy Now
RU75N08L
RU75N08L - Brand New Ruichips MOSFETs
Manufacturer Part No: RU75N08L Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel, 75V, 80A, 8mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay