SMAZ30-13-F 30V
SMAZ30-13-F 30V SMAZ30-13-F 30V - Brand New Diodes Incorporated Zener Diodes - Single
Get Quote
Buy Now
SMAZ30-13-F 30V
SMAZ30-13-F 30V - Brand New Diodes Incorporated Zener Diodes - Single
Manufacturer Part No: SMAZ30-13-F 30V In Stock
Contact us
ManufacturerDiodes Incorporated
Product CategoryZener Diodes - Single
Features
• 1.0W Power Dissipation
• Ideally Suited for Automatic Assembly
• 5.1V - 39V Nominal Zener Voltage Range
• Standard VZ Tolerance is ± 5%
• Lead Free Finish/RoHS Compliant (Note 2)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay