FK14KM-10
FK14KM-10 FK14KM-10 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Get Quote
Buy Now
FK14KM-10
FK14KM-10 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Manufacturer Part No: FK14KM-10 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMitsubishi
Product CategoryIC Chips
HIGH-SPEED SWITCHING USE
• VDSS ................................................................................500V
• rDS (ON) (MAX) .............................................................. 0.80Ω
• ID ......................................................................................... 14A
• Viso ................................................................................ 2000V
• Integrated Fast Recovery Diode (MAX.) ........150ns
APPLICATION
Servo motor drive, Robot, UPS, Inverter Fluorecent lamp, etc.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay