TS378R05C14
TS378R05C14 TS378R05C14 - Brand New TS IC Chips
Get Quote
Buy Now
TS378R05C14
TS378R05C14 - Brand New TS IC Chips
Manufacturer Part No: TS378R05C14 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerTS
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
These devices are ideally suited for low consumption applications.
■ WIDE SINGLE SUPPLY RANGE OR DUAL
SUPPLIES 3V TO 16V OR ±1.5V TO ±8V
■ VERY LOW SUPPLY CURRENT:
0.1mA/COMP INDEPENDENT OF SUPPLY VOLTAGE
■ EXTREMELY LOW INPUT BIAS CURRENT : 1pA typ
■ EXTREMELY LOW INPUT OFFSET
CURRENTS : 1pA typ
■ LOW INPUT OFFSET VOLTAGE
■ INPUT COMMON-MODE VOLTAGE RANGE INCLUDES GND
■ LOW OUTPUT SATURATION VOLTAGE 150mV TYP
■ OUTPUT COMPATIBLE WITH TTL, MOS AND CMOS
■ HIGH INPUT IMPEDANCE : 1012Ω typ
■ FAST RESPONSE TIME : 200ns TYP FOR TTL LEVEL INPUT STEP
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay