MSP10C0110K0GEJ
MSP10C0110K0GEJ MSP10C0110K0GEJ - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
MSP10C0110K0GEJ
MSP10C0110K0GEJ - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: MSP10C0110K0GEJ Out of Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesMSP
PackagingTube
Height0.350" (8.89mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Applications-
Supplier-Device-Package10-SIP
Tolerance±2%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Circuit-TypeBussed
Resistance-Ohms10k
Number-of-Resistors9 Resistors
Number-of-Pins10 Pins
Power-Per-Element250mW
Package-Case10-SIP
FEATURES
• Isolated, bussed, and dual terminator schematics available
• 0.195" (4.95 mm) “A” or 0.350" (8.89 mm) “C” maximum seated height
• Thick film resisitive elements
• Low temperature coefficient (-55 °C to +125 °C) ± 100 ppm/°C
• Rugged, molded case construction
• Reduces total assembly costs
• Compatible with automatic insertion equipment and reduces PC board space
• Wide resistance range (10 Ω to 2.2 MΩ)
• Available in tube pack
• Material categorization: For definitions of compliance please see www.vishay.com/doc?99912
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay