X10C2512TZ
X10C2512TZ X10C2512TZ - Brand New XKB Connectivity FFC/FPC Connectors
Buy Now
X10C2512TZ
X10C2512TZ - Brand New XKB Connectivity FFC/FPC Connectors
Manufacturer Part No: X10C2512TZ Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: FFC/FPC Connectors
Condition
Bulk Price
Contact us
FPC connector 1.0mm vertical positive pin thickness H=2.5mm height 5.5mm 12P tin plating
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback