CB3LV-3I-106M2500
CB3LV-3I-106M2500 CB3LV-3I-106M2500 - Brand New CTS Components Oscillators
Get Quote
Buy Now
CB3LV-3I-106M2500
CB3LV-3I-106M2500 - Brand New CTS Components Oscillators
Manufacturer Part No: CB3LV-3I-106M2500 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerCTS Components
Product CategoryOscillators
SeriesCB3LV
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.067" (1.70mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency106.25MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS, TTL
Supply Current60mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Part-#-AliasesCB3LV-3I-106.2500-T
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback