SVF12N60T
SVF12N60T SVF12N60T - Brand New SILAN IC Chips
Get Quote
Buy Now
SVF12N60T
SVF12N60T - Brand New SILAN IC Chips
Manufacturer Part No: SVF12N60T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSILAN
Product CategoryIC Chips
GENERAL DESCRIPTION
FEATURES
∗ 12A,600V,RDS(on)(typ)=0.58Ω @ VGS=10V
∗ Low gate charge
∗ Low Crss
∗ Fast switching
∗ Improved dv/dt capability
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback