CEU12N10
CEU12N10 CEU12N10 - Brand New CET MOSFETs
Buy Now
CEU12N10
CEU12N10 - Brand New CET MOSFETs
Manufacturer Part No: CEU12N10 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
ManufacturerMallory Sonalert
Product CategoryIC Chips
FEATURES
■ 100V, 11A, RDS(ON) = 180mΩ @VGS = 10V.
■ Super high dense cell design for extremely low RDS(ON).
■ High power and current handing capability.
■ Lead free product is acquired.
■ TO-251 & TO-252 package.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback