SPD15P10PLG
SPD15P10PLG SPD15P10PLG - Brand New Infineon MOSFETs
Buy Now
SPD15P10PLG
SPD15P10PLG - Brand New Infineon MOSFETs
Manufacturer Part No: SPD15P10PLG Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
P-channel, 100V, 15A, 200mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback