CDRH125N-680M
CDRH125N-680M CDRH125N-680M - Brand New MINGSTAR Power Inductors
Buy Now
CDRH125N-680M
CDRH125N-680M - Brand New MINGSTAR Power Inductors
Manufacturer Part No: CDRH125N-680M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
感值:68.0uH,精度:±20% 额定电流:2.5A 直流电阻(内阻):121mΩ
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback