CRA12E08310K0JTR
CRA12E08310K0JTR CRA12E08310K0JTR - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CRA12E08310K0JTR
CRA12E08310K0JTR - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CRA12E08310K0JTR In Stock
Contact us
ManufacturerVishay Dale
PackagingAlternate Packaging
Height0.028" (0.70mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Applications-
Supplier-Device-Package
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms10k
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element125mW
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback