MC12009P
MC12009P MC12009P - Brand New MOTOROLA IC Chips
Get Quote
Buy Now
MC12009P
MC12009P - Brand New MOTOROLA IC Chips
Manufacturer Part No: MC12009P In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMotorola
Product CategoryIC Chips
Dual Modulus Prescaler
**•MC12009 480 MHz (5/6), MC12011 550 MHz (8/9), MC12013 550 MHz
(10/11)**
•MECL to MTTL Translator on Chip
•MECL and MTTL Enable Inputs
•5.0 or –5.2 V Operation*
•Buffered Clock Input — Series Input RC Typ, 20 Ohms and 4 pF
•VBBReference Voltage
•310 Milliwatts (Typ)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback