HD151007FPDEL
HD151007FPDEL HD151007FPDEL - Brand New Nexperia IC Chips
Get Quote
Buy Now
HD151007FPDEL
HD151007FPDEL - Brand New Nexperia IC Chips
Manufacturer Part No: HD151007FPDEL Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerNexperia
Product CategoryIC Chips
Description
Features
• Wired connection available with open drain outputs
• Output voltage: 30 V Max
• Output current: 100 mA Max
• Ensures VOL 0.4 V when the output current is 48 mA
• Low power dissipation: 10 µA
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback